Hervatten jeugdtraining

VV Jisp hervat de trainingen voor de jeugd onder 12 jaar

Naar aanleiding van de persconferentie op 21 april, waarin premier Rutte aankondigde dat kinderen in de basisschoolleeftijd weer bij verenigingen morgen sporten, heeft VV Jisp besloten de trainingen voor de jeugd onder 12 jaar te hervatten.

De trainingen vinden wekelijks plaats op donderdagavond van 18:30 – 19:30 uur en op zaterdagochtend van 10:00 – 11:00 uur.

De eerste training is op 30 april. Hoe lang de trainingen doorgaan wordt nog bepaald.

VV Jisp heeft besloten om de trainingen openbaar te maken. Dit betekent dat alle kinderen die in Jisp wonen of in Jisp op de basisschool zitten, deel kunnen nemen aan de trainingen. VV Jisp zorgt dat er voldoende mensen (maar uiteraard niet te veel) op het complex aanwezig zijn om de kinderen te begeleiden.

Vanwege de geldende richtlijnen van het RIVM hebben wij wel een aantal spelregels:

  1. Je zit op de basisschool
  2. Je komt op eigen gelegenheid naar het complex
    van VV Jisp, of je wordt door je ouders bij de poort op de brug afgezet
  3. Je komt aan in sportkleding en kleed je niet om
    op het complex
  4. Na de training ga je in je sportkleding naar
    huis om te douchen

VV Jisp kijkt er naar uit om weer lekker samen de voetballen! Jullie ook ???