JO9 1-Gemengd Kampioen!

VV Jisp heeft weer een kampioensteam in de gelederen!

In het eerste competitieblok, wat liep tot aan de herfstvakantie, werden alle wedstrijden gewonnen en was het team JO91-G kampioen. Zaterdag 16 november hebben wij dit op passende wijze gevierd.

Na de wedstrijd bij WSV’30, die keurig met 5-10 werd gewonnen, werden onze kampioenen opgehaald met een oude brandweerauto. Vanaf het WSV-complex maakte het team een feestrit naar het VV Jisp complex. Wie heeft ze niet gehoord? Aangekomen in ‘De Muizeval’ werd direct genoten van lekkere hotdogs en limonade. Daarna was het tijd voor de officiële huldiging en overhandiging van de kampioensbeker. Op onderstaande foto ziet u onze kampioenen.

Boven van links naar rechts: Marin, Ties, Zara, Savina en Benjamin
Beneden van links naar rechts: Jelena, Liz, Jaylinn, Maik, Lieske en Dominique
Kampioen Cato ontbreekt op de foto

B