Hans Seitner de nieuwe voorzitter van vv Jisp

Tijdens de algemene ledenvergadering op donderdag 22 november 2018 heeft aftredend voorzitter Jaap Luttik de voorzitters-hamer overgedragen aan Hans Seitner. 

Tijdens de algemene ledenvergadering is Jaap, die vanaf 2016 voorzitter van onze dorpsclub was, geprezen en bedankt voor al zijn positieve inbreng met bij behorende resultaten. De missie van vv Jisp is altijd gevolgd; vv Jisp moet haar bestaansrecht met eigen identiteit houden en voetbal op natuurgras kunnen aanbieden op een voor haar optimale (lees sportieve en gezellige) manier. 

Hans zal met zijn enorme gedrevenheid en nieuwe positieve energie deze missie blijven hanteren. Uiteraard is onze nieuwe voorzitter en zittend bestuur op zoek naar enthousiaste mensen en ideeën om gezamenlijk aan de toekomst van onze mooie vereniging te bouwen.

voorzitter voorzitter 2