Werkersavond was een succes!

 

voetb-3959

De werkersavond op donderdag 22 juni was een succes!

Ongeveer 20 vrijwilligers staken de handen uit de mouwen om het VV Jisp complex op te knappen. Buiten werd een start gemaakt met de renovatie van de speeltuin en werd het straatwerk van de fietsenstalling opgeruimd.

Onze speciale dank gaat uit naar Floris Infra voor het beschikbaar stellen van een minikraan, naar Ron Mak voor het beschikbaar stellen van een shovel en naar Groba Grond voor het beschikbaar stellen van het zand voor de speeltuin. voetb-3955

In de kantine werd het plafond opnieuw geschilderd en werd tegelijk alles schoongemaakt en opgeruimd. Met een kleiner gezelschap zijn de werkzaamheden in de kantine op zaterdagmorgen de 24e juni voortgezet.

 Ondanks de hoeveelheid werk die reeds is verzet, zijn we er nog niet. Op korte termijn wordt nogmaals een donderdagavond ingepland om de werkzaamheden voort te zetten.
Wij houden u hierover op de hoogte via onze website.

voetb-3968voetb-3972