Jisper Jeugd-zaalvoetbaltoernooi 2017

Zaterdag 14 januari 2017 is het weer zover. Dan wordt het jaarlijkse Jeugd-zaalvoetbaltoernooi georganiseerd in de gymzaal van de Harpoen in Jisp.

De gehele ochtend van 9.00 tot 13.00 uur kunnen onze talenten aangemoedigd worden.

De jongens en meisjes onder 11 zullen hun toernooi spelen van 9 uur (aanvang 8.30 uur i.v.m. doornemen van de spelregels) tot ongeveer 11 uur. De jongens onder 15 gaan vanaf ongeveer 11 uur de strijd met elkaar aan.

Ieder lid mag bij dit toernooi één of meerdere introducees van hun eigen leeftijdscategorie meenemen. Denk hierbij aan je broertje/zusje of neefje/nichtje die het misschien wel leuk zou vinden om bij VV Jisp te komen voetballen. Deze kunnen aangemeld worden bij de jeugdcoordinator (Jan van der Stege) of bij de leid(st)er van één van de teams.

De teamindeling zal die dag bekend worden gemaakt.

De nodige versnaperingen zijn die dag op locatie te verkrijgen.

Sportieve groet Ron & Jan