Uit de krant geknipt…

Jisp blijft verbazen – De mannen van de VVJisp zijn gedegradeerd. En dat was iets wat menigeen al had voorspeld toen onze dappere vlaggenschip het domein van de 4de klasse betrad. Dubbele cijfers was het devies en het verblijf in die vierde klasse zou een roemloos avontuur zijn. De voorspellingen konden niet worden weersproken, maar de manier waarop Jisp de wedstrijden speelde dwong respect af. Gedurende het seizoen waren er diverse trainers die hun waardering uitspraken voor Jisp. Dit werd nog eens bevestigd door de verslaggevers, zoals werd geschreven in het Noord Hollands Dagblad van 3 juni 2016.

“Voorafgaand aan het seizoen heb ik voorspeld dat Jisp alle wedstrijden met dubbele cijfers zou verliezen”, meldt Eric Strouwen. Hij heeft vervolgens Jisp op de vierde plaats gezet in zijn ranking van het seizoen.Eindverslag 2015-2016_1

Waarin een kleine club dan toch groot kan zijn…
Eindverslag 2015-2016_2