LIJFKRACHT toernooidagen, 5 en 22 mei

Inmiddels een vaste traditie bij VV Jisp en dat alweer voor de 21e keer. Vorig seizoen ging het programma op de zondag niet door vanwege nacompetitie verplichtingen van Jisp 1. Dat leverde uiteindelijk een mooie promotie op naar de 4e klasse. Dit jaar hebben we gewoon weer twee speeldagen op het programma. Op Hemelvaartsdag 5 mei, een bijzondere dag dit jaar, organiseren we het 7 tegen 7 toernooi en op zondag 22 mei het toernooi voor de dames en voor Jisp 1.

We zijn er trots op dat we  LIJFKRACHT weer bereid gevonden hebben om als hoofsponsor op te treden. U vindt verderop in ons programmaboekje meer informatie over LIJFKRACHT fitness, gezondheid en personal training. Er zijn ook een aantal bedrijven die ons subsponsor ondersteunen, te weten:

SCHILDERSBEDRIJF LOEK DE RUIJTER
S.M.I.T. MEUBELMAKERIJ, INTERIEURBOUW EN TIMMERWERK
FRANK LEURS TANDPROTHETISCHE PRAKTIJK
HET WAPEN VAN WORMER CAFE EN ZAALVERHUUR

Toernooi Programma boekje

lijfkracht toernooi 2016