vv Jisp wacht nog op 1e punt in de 4e klasse E

Noodgedwongen door enkele blessures moest trainer Rick Kitzen de opstelling aanpassen en door een onverwacht afbericht op het laatste moment ook nog eens het hele strijdplan.
In de 1e helft van beide kanten een acceptabel spelbeeld waarbij SDOB in 1e instantie bovenliggend was maar was het vv Jisp dat langzaam het betere van het veldspel naar zich toe trok. Helaas werd de verzwakking in de verdediging, doordat “slot op de deur” Aron Conijn in de spits was gezet en de blessure van verdediger Ron Luttik, in de 10e minuut afgestraft door de spits van SDOB. Jisp bleef aandringen maar de keeper van SDOB werd niet echt in gevaar gebracht. SDOB maakte in de 22e minuut met een fraaie kopbal de 2-0. Dat was tevens de ruststand. Na rust werden alle goede bedoelingen van vv Jisp in de 52e en de 55e minuut de grond in geboord en was het de rest van de tweede helft niet meer mogelijk om het goede veldspel van de 1e helft nog op de mat te brengen.
Een dapper strijdend vv Jisp wacht nog op het 1e punt in de 4e klasse.