Goede competitiestart van de MA1

MA1_GSV_20150913Met een late wedstrijd bij GSV in Groot-Schermer is de competitie nu ook voor de Meiden van de A1 officieel begonnen. Na twee keer te hebben verloren in het beker toernooi ging het er vandaag om een goede start te maken. De meiden van Gaby en Jan begonnen sterk hetgeen al vrij vlot werd omgezet in een voorsprong. Tot twee keer kon Daily zich aan de verdedigers ontworstelen en de bal achter te keeper te schieten. Jisp speelde een sterke eerste helft maar kon het verschil niet in doelpunten uitdrukken. 0-2 was dan ook de ruststand. In de tweede helft stelden de meiden orde op zaken. GSV had weinig tot niets in te brengen en konden alleen maar toezien toen Daily vrij snel na de rust twee keer scoorde. Achterin hielden de meiden het goed dicht en ze verdedigden scherp. Hierdoor kon het middenveld vrijuit voetballen. Demi Staubesand kon na een fraaie actie de 0-5 binnen schieten. Een momentje van onachtzaamheid resulteerde in de ere treffer voor GSV, maar daarna pakten de Meiden van Jisp nog even door! Lenora frommelde de 1-6 binnen en de later ingevallen Gaby Snijder scoorde fraai de 1-7. Ook was zij verantwoordelijk voor de uiteindelijke eindstand van 1-8. Hiermee hebben de meiden het goede voorbeeld voor de zondag teams van de VVJisp. Deze overwinning is een fraai begin, en late we hopen dat dit het begin is van veel meer overwinningen.