Kantine Zaterdag Senioren

Beste gewaardeerde vrijwilliger,

Uiteraard zijn wij, maar natuurlijk ook alle leden en bezoekers, weer blij met jullie inzet voor onze voetbalvereniging. 
Ook dit jaar ontzettend blij met 5 kantineteams van ieder 3 personen.
De verwachting is dat het dit seizoen op de zaterdag een stuk drukker gaat worden, dit gaat zorgen voor meer gezelligheid en omzet voor de club. Jullie zijn daarin een belangrijke schakel.
Let op: dit is een voorlopige indeling, omdat de wedstrijden van Jisp 2 na de winterstop nog niet bekend. Update volgt in die winterstop.
Naast de competitie zijn er natuurlijk ook onze jaarlijkse evenementen en inhaalwedstrijden die we gezamenlijk en in overleg met spelende leden moeten gaan invullen.
Evenementen: Club BBQ, Pub-quiz, voetbalquiz, Nieuwjaarsreceptie en toernooien.
Indien je niet kan, zal je zelf voor vervanging moeten zorgen.
Help elkaar herinneren en ruilen van dienst mag natuurlijk altijd.
Gebruik de groepsapp of de contactlijst onderaan dit document.

  • Bij aanvang van je dienst, neem je soms de dienst over van de jeugd kantinedienst. (check even het programma).
  • Neem 5 kwartier voor de wedstrijd als aanvangstijd.
  • Let op dat wisselgeld en sleutels aanwezig zijn.
  • Maak het makkelijk en gebruik de pin.
  • Reserve/nood: Ron Luttik, Tjeerd Beijaard, Renate Snijders.

Allemaal bedankt weer voor jullie inzet voor v.v.Jisp.
Het bestuur van VV Jisp

Kantinedienst zaterdag senioren contacten

  1. Jan v.d. Stege j.vd.stege@quicknet.nl 0622976588
  2. Ab Haak abhaak63@gmail.com 0623660631
  3. Rania Speldenbrink boris.jong@quicknet.nl 0615180570
  4. Mariska Lootsma Mariska_lootsma@hotmail.com 0623327790
  5. Jennifer Andriessen jennifer_andriessen@hotmail.com 0634868640
  6. Yoni Barten yonibarten@live.nl 0650250905
  7. Anja Tuinman anjatuinman@yahoo.co.uk 0650464535
  8. Paul Klos Paul_klos@hotmail.com 0646404644
  9. Nancy Floris nancyfloris@live.nl 0644845743
  10. Jolanda v.d. Stege j.vd.stege@quicknet.nl 0622976588
  11. Bianca Busse Eggers-busse@quicknet.nl 0640736646
  12. Jaap Luttik j.luttik2@kpnplanet.nl 0637580146
  13. Garry Klopper 0756423350
  14. Renee Saft reneesaft@gmail.com 0624426600
  15. Ron Luttik Secretariaat@vvjisp.nl 0623187405
  16. Tjeerd Beijaard thebeij@hotmail.com 0612738393
  17. Kiki v/d Nes. Kikivandenes@gmail.com 0623896016
  18. Renate Snijder r-snijder@quicknet.nl 0620123343