Contact

Contact met VV Jisp

Sportcomplex VV Jisp
Dorpsstraat 108 a
Jisp
Tel: 075-6424414

Locatie op Google Maps: klik hier.
Als je overweegt te gaan voetballen  bij VV Jisp, meld je aan via deze link: Aanmeldingsformulier

Hoofd Bestuur:

Voorzitter
Jaap Luttik
Oosteinde 32
1531 KD Wormer
075-6424854
06-37580146
voorzitter@vvjisp.nl
Penningmeester
Vacature
penningmeester@vvjisp.nl
Secretaris
Ron Luttik
Oosteinde 106
1531 KG Wormer
0623187405
secretariaat@vvjisp.nl
Wedstrijdsecretaris & Voetbalzaken
Vacature
wedstrijdsecretaris@vvjisp.nl
Communicatie en marketing
Redactie website/Koerier
Wendy Rabenberg

koerier@vvjisp.nl

Kantine
Inkoop en personeel
Jolanda van der Stege
075 6424968 & 0624221325
kantine@vvjisp.nl
Beheerder
Jolanda van der Stege
Website Helpdesk

website@vvjisp.nl
Contributierekening
NL56 INGB 0002069089 t.n.v. v.v. Jisp
Wordt verzorgd door onze partner NLClubcollect B.V.
Jeugd Coördinator
Jan van der Stege
Ron Luttik
jeugdcoordinator@vvjisp.nl