Aankomende zaterdag JO13 en JO11 mogelijk kampioen!

Ons team JO13-1 heeft zich dit seizoen onder leiding van Jan en Patrick flink in het zweet gewerkt om dan eindelijk zaterdag kampioen te gaan worden. Een gelijk spel of winst tegen concurrent WMC zal genoeg zijn om de kampioensbeker naar Jisp te brengen.

JO13 speelt de wedstrijd om 11.30 uur in Jisp.

Ons andere talenten-team JO11 staan in hun voorjaarscompetitie weer ongeslagen bovenaan. Alle 9 wedstrijden werden ruimschoots gewonnen. Afgelopen zaterdag werd Bloemendaal met maar liefst 5-1 terug naar huis gestuurd. Eigenlijk kan dit niet meer mis gaan…

JO11 speelt hun wedstrijd om 9.00 uur bij en tegen WBSV

De huldigingen van beide teams zullen na de wedstrijd van JO13 plaatsvinden, en daarna zal het feestje met alle jeugdleden verder worden gevierd in De Muizenval.

Kom de jongens naar de kampioenschappen aanmoedigen, tot zaterdag…!