Jisper Jeugd-zaalvoetbaltoernooi 2018

Zaterdag 13 januari 2018 is het weer zover. Dan wordt het jaarlijkse Jeugd-zaalvoetbaltoernooi georganiseerd in de gymzaal van de Harpoen in Jisp.

Het toernooi begint om 9.00 uur en zal ongeveer eindigen om 14.00 uur. Het programma volgt later.

Over de gehele ochtend zullen onze vier jeugdteams in verschillende teams hun wedstrijden spelen. Tijdens dit toernooi zijn onze spelers op zoek naar een eigen coach en natuurlijk veel aanmoedigingen, dus kom allemaal naar de gymzaal van de Harpoen.

Ieder lid mag bij dit toernooi één of meerdere introducees, die in onze leeftijds categorie (O8, O11 en O13) passen, meenemen. Denk hierbij aan je broertje/zusje, neefje/nichtje of vriendje/vriendinnetje die het misschien wel leuk zou vinden om bij VV Jisp te komen voetballen. Deze kunnen aangemeld worden bij de organisatie of bij de leid(st)er van één van de teams.

De teamindeling zal op dag zelf bekend worden gemaakt.

De nodige versnaperingen zijn die dag op locatie te verkrijgen.

Tot dan! Sportieve groet Ron & Jan