Trinium Advies nieuwe shirt sponsor van de VVJisp MA1

De nieuwe “leiding” van de Meiden A1, Gaby Andriessen en Jan van der Heide, heeft er zin in dit jaar.  Onder Gaby’s leiding zijn er acht(!!!) nieuwe sponsoren bereid gevonden de meiden volledig in het nieuw te steken. Hoofd- en daarmee shirt sponsor is Trinium Advies, Project management en Consultancy Publieke Sector van Ron Joosten.meiden (1 van 1)De sub-sponsoren zijn Creaim accountants en fiscalisten van Frank Jonker, Wareco ingenieurs te Amstelveen, Jim Andriessen Infra te Jisp, Ducktrail Eend en Avontuur uit Wormer, Floris Bouwmaterialen welbekend, Cornelis Beumer Stratenmakers te Jisp, en Future Design Reclame studio te Wormer. Het doet ons deugd dat deze sponsoren dezelfde toekomst zien de deze getalenteerde groep meiden, toekomstig dames, as dat wij dat doen.
Subsponsoren_TassenWe hopen dat zij dit nu en in toekomst zullen “terugbetalen” met mooi voetbal, overwinningen en af en toe een kampioenschap.

Lees meer over wie de dames zijn op de MA1 pagina.