De meiden van Jisp schieten met scherp!

Vechtvoetbal23 augustus 14:30. De dames van VV Jisp staan op het veld van de Zouaven. In de eerste minuut scoort Lenora de openingstreffer, al gauw scoort Sanne de 2-0 met haar verkeerde been. Lenora kwam alleen voor de keeper en scoort de 3-0. Onder tussen kwam Daily aankakken en werd er gelijk in gebracht door onze nieuwe coach Gaby. 4-0, 5-0 en 6-0 werd gescoort door Daily. Rust… Speech van de coach: “niet meer als 11 want dat is mijn rugnummer”. Tweede helft.. Daily opent de tweede helft met 7-0. Caya schiet hem loei hard in de kruising 8-0! 9-0 en 10-0 Daily. Met losse scheenbeschermers en haar sokken op de enkels scoort Demi de 11-0. Scoren mocht niet meer van de coach maar toch werd het door Daily 12-0 en 13-0! Eerste wedstrijd, zwakke tegenstander, zeer goed verdedigd. Toppers